Bionovinky

Únava a DOUBLE X

Existujú rôzne druhy únavy, ktoré majú známe príčiny. Po ich odstránení únava mizne a človek sa rýchlo dostáva na úroveň svojej pôvodnej vitality. Každý má však inú vitalitu a disponuje inou energiou. Niekto vydrží pracovať veľa rokov vo dne v noci a ešte sa aj zaujímať o všetko okolo neho, druhého vyčerpá aj jednoduchá práca a zvyšok života trávi bezduchým pozeraním na televíznu obrazovku. Je šťastím, keď sa človek narodí vitálnym a dokáže svoju energiu zužitkovať. V posledných rokoch sa však objavuje u mnohých ľudí únava, ktorá nemizne po odpočinku, doprevádzaná množstvom nepriaznivých príznakov.

Človek sa cíti ako keby mal stále slabú chrípku, nevie vykonávať bežné úkony, ktoré ho unavujú, často si musí ľahnúť a aj napriek podrobnému lekárskemu vyšetreniu sa nenájde príčina tohto nepríjemného stavu. Takýto stav nazývame chronický únavový syndróm. Z anglického skráteného názvu známy ako CFS. Klasická medicína nevie diagnostikovať toto ochorenie, čínska tradičná však áno, pomocou merania energie jednotlivých orgánov a systémov. Pri CFS je prvým a najdôležitejším liečebným opatrením doplniť a upraviť stravu, tak aby spĺňala nasledujúce kritéria: ekologicky čistá, s dostatkom vitamínov, vláknin a stopových prvkov, nealergizujúca, biovyužiteľná a správne kombinovaná. Vhodné je používať aj potravinové doplnky, ktoré spĺňajú takéto kritéria, napríklad DOUBLE X.

DOUBLE X je kombinovaný, multivitamínový, multiminerálny , fytonutričný výživový doplnok, ktorý svojou sviežou vôňou bylín a prirodzeným kúzlom vyjadruje život. Podporuje vyváženú výživu, ktorú si vaše telo zaslúži. Základné vitamíny, minerály a fytonutrienty nachádzajúce sa v DOUBLE X pôsobia spoločne tak, aby podporili správne fungovanie imunitného systému, nervového a kostno-svalového. Ponúkajú silnú antioxidačnú ochranu, podporujú zdravú funkciu buniek a vo všeobecnosti posilňujú duševnú a telesnú pohodu.

DOUBLE X užívajú úspešní športovci. Jamajský šprintér na 100m v ľahkej atletike ASAFA POWELL, futbalista Ronaldhino a naši klienti, ktorí sú tiež živou reklamou tohto výrobku. Ak chcete vyhrať boj s únavou, navštívte nás v našom centre. Radi vám poskytneme potrebné informácie.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...