Bionovinky

Prevencia

Už dávno sa v medicíne hovorí o dôležitosti prevencie pri predchádzaní mnohých zdravotných ťažkostí. Prax nám denne ukazuje, že prevencia je ešte stále nedocenená a u mnohých je až na druhom mieste alebo jej vôbec nevenujú pozornosť.

Mnohí dokonca považujú za dostatočnú prevenciu užívanie rôznych vitamínov a minerálov, ktoré si často kúpia pretože ich k tomu pobáda reklama v televízii alebo rada priateľa, kolegu alebo rodinného príslušníka. Neuvedomujeme si však, že ľudský organizmus je veľmi zložitý a nevhodným a nekontrolovaným dopovaním rôznymi preparátmi nášmu telu môžeme viac ublížiť ako pomôcť. Ak nášmu telu chceme skutočne pomôcť, musíme mu dať to čo skutočne potrebuje. Aby sme vedeli čo potrebujeme nášmu telu dodať, aby sme dosiahli vyrovnanú hladinu vitamínov a minerálov, musíme vedieť v akom stave sme v tejto chvíli.

K zisteniu stavu nášho tela máme množstvo moderných diagnostických postupov. Tieto postupy sa opierajú o mnohoročné pozorovania a skúmania človeka a jeho potrieb. Na našej ambulancii používame celý rad dostupných diagnostík a spolupracujeme s poprednými pracoviskami, ktoré sa zaoberajú skúmaním a prevenciou chorôb a rôznych porúch v organizme človeka.

Našim pacientom ponúkame postupný rad vyšetrení s následným vyhodnotením a zabezpečením výživových doplnkov pre ozdravenie a udržanie tela v dobrej fyzickej kondícii. Takouto cielenou starostlivosťou dosahujeme dobre výsledky, ktoré môžeme porovnávať s osobami ktoré v prípade vrcholových športovcov a ťažko fyzicky a psychicky pracujúcich sú v programe zapojení s tými ktorí sú iba príležitostnými klientami.

Naše pracovisko používa doplnky výživy s vysokou biovyužiteľnosťou založenou na prírodnej báze. Ponúkame komplexnú starostlivosť o zdravie, výkonnosť a životosprávu .

Mohlo by sa vám tiež páčiť...