Máte radi účinné vyšetrenie bez bolesti a straty času?

Vitajte u nás, kde Vám ponúkame pohodlné, rýchle a účinné metódy, ktoré čerpáme z prírody. Môžete nám zavolať, pohodlne z domu. Sme tu pre Vás, naša práca je naším poslaním.

Činnosť nášho zdravotníckeho zariadenia sa zakladá na týchto zdravotníckych úkonoch:

  1. Biofunkčný vegetatívny test zdravia – vyšetrenie funkčnosti vnútorných orgánov za pomoci špeciálneho prístroja. Vyšetrenie je bezbolestné a bez vedľajších nežiadúcich účinkov.
  2. Obezitologická poradňa – zistenie metabolizmu pacienta a následné individuálne nastavenie organizmu.
  3. Vyšetrenie stavu organizmu na základe rozboru vzoriek – vzorky vlasov a nechtov prostredníctvom Európskeho laboratória BIOMOL – MED SP. Zo. o. Analýza prvkov z vlasov je pohodlná metóda hodnotenia minerálneho stavu človeka z dlhodobého hľadiska.
  4. Homeopatická poradňa S. Naturopatická poradňa
  5. Regeneračný program – program pre športovcov, fyzicky a psychicky zaťažených klientov v spolupráci s relaxačnými centrami a odbornými trénermi.
  6. Poradňa doplnkov výživy – v ambulancii pracujeme len s doplnkami výživy s vysokou biovyužiteľnosťou so zabezpečenými atestami a certifikátmi na Európskej úrovni.
  7. Poradenská činnosť mimo Košíc – možná poradenská činnosť pre organizácie a organizačné skupiny mimo ambulancie. Pri vopred dohodnutých podmienkach poradňa funguje denne v prípade potreby po vzájomnej dohode odborný tím vycestuje aj mimo Košíc.
  8. Riešenie kožných problémov, alergií, gynekologických a psychických problémov
  9. Úspechy v liečbe – najväčšie úspechy sme dosiahli pri liečbe depresii, vyčerpanosti, dlhotrvajúcej únave, poruchách trávenia a pri sexuálnych problémoch.